1 / 4
Power bank poveke modeli
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.01.2019 18:09

Кисела Вода / Скопје

Prodava power bankovi od poveke modeli
od 2400mAh do 10000mAh

ceni od 400 do 2000

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Батерии

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
079243968
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам