1 / 2
Dve parceli na vlezot vo s.Sopot, Kavadarci
1 МКД
27.09.2022 19:46

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

2556 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodavat dve parceli na samiot vlez vo s.Sopot. Ednata e so povrsina 2556 m2 (momentalno lozje), druagata e so povrsina 2477 m2 prazna, pogodni za gradenje posebno na industriski objekti.

Kontakt tel.075 318 684

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070790497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам