1 / 1
Se izdava plac so objekti na ulica Boris Trajkovski
700 €
11.09.2020 17:27

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

400 m²

Se izdava plac so objekti na ulica Boris Trajkovski
Sproti benziskata na Ohis so vlez od bulevar 1400m2 i 400m2 magacin deliv e na pola moze da se zeme 200 m2 magacin i 500 plac cena za pola 700e za cel 1400e.

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од:

Boda Metali
Потврден огласувач
075430510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам