1 / 1
Хигиеничарка
20.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.10.2022 01:27

Велес / Велес

Категорија:

Општи работни места

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Хигиеничарка за во ресторан Интернационал

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Ljubomir
Потврден огласувач
070216489
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам