1 / 3
SE PRODAVA PLAC NA MAGISTRALEN PAT
50 €
18.07.2021 20:50

Кичево

Квадратура:

830 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac na mesto Gorica do magistralniot pat Kicevo Ohrid, nasproti benziskata pumpa MakPetrol.Negovata kvadratura e 830m2
Placot ima gradezna dozvola.
Za poveke informacii 070 318 320 Vlatko.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava plac zad Nabizi

1 €

Plac i suma vo Svinjiste Kicevsko

6000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам