1 / 1
Pernici od memori pena- popust do 10.01.2019
1.206 МКД
13.03.2019 17:14

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Prodavame novi pernici od visoko kvalitetna memori pena so dimenzii 70*40*11cm.
Redovna cena bez popust e 2010den.
Za kupuvanje na poveke pernici moznost za ekstra popust.
Za 2 i poveke besplatna isporaka do vrata niz republikava.
Informacii na 078/874-482

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Перници

Се продава од:

edusoftmk
ул.Панче Караѓозов бр.34, Штип
Потврден огласувач
078874482
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам