Logo

Audi a 5 Bandasi 17-col 8 inči

Број на оглас: 3122655 | Објавен на: 14.08.2019, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 270 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandasi 17-cola 8 inči Audi A-5

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  nuhi

Потврден огласувач