1 / 12
farovi-halogeni i pragovi
1 €
08.08.2022 16:39

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2017

Сила на моторот:

45 kw / 61 ks

farovi i halogeni za razlicni vidovi vozila

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075562472
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам