1 / 3
Kalinki
2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.12.2018 20:49

Валандово

Состојба на предмет
Нов

Se prodava rasad kalinki od sortata (хиџис) ili pod imeto turska kalinka.
Ima okolu iljada korenja stari se 2 godini..
Prosek na edna kalinka e 700 grama.

Na golemo e 100 denari parce
Na malo 120 denari parce

Broj za kontakt 075 215 595

Категорија: Останато

Се продава од:

Pepi
Потврден огласувач
071251824
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам