1 / 6
KARAOKE 15 INC.SO DVA MIKROFONA DALECINSKO I POVEKE FUNKCI
8.500 МКД
Цената е фиксна
25.12.2019 08:01

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

- ПРОДАВАМ БЕЖИЧНО КАРАОКЕ СО ПОВЕКЕ ФУНКЦИИ ЗА ДОМАШНА ЗАБАВА, ИГРОТЕКИ,ВИКЕНДИЦИ.И ЗА РАЗНИ ДРУГИ НАМЕНИ. - СПЕЦИФИКАЦИИ; - 15 "Караоке со активен звучник RMS 100W F15

Активен караоке мобилен звучник

Модел: F15
Бренд: EAGLESTAR

Технички карактеристики и параметри

Музичка кутија
Вградени звучници 15 "
Вграден засилувач
Батерија на полнење 12V / 7.5Ah
USB порта
SD порта
FM приемник
Bluetooth функција
Дигитален дисплеј
Далечински управувач - опсег до 15м.
Безжични микрофони (2 безжични )
Напојување 220V или 12V
Влез за дополнителни микрофони (6,3 mm приклучок)
Влез за музички инструменти (6.3mm Jack)
Aux излез
Влез за надворешна батерија од 12V
Индикатор за статусот на LED индикаторот
Кондензатор (функција на распаѓање)
Прилагодете ја јачината на колоната
Нагодување на басот
Прилагодување на високи и ниски фреквенции
Прилагодете ја силата на дополнителен музички инструмент
Прилагодување на моќноста на микрофонот
Прилагодување на ефектите на "ECHO" микрофонот

Моментална моќност: RMS 100W
Димензии: 480x405x750mm
Тежина: 16,0 кг.
Увоз: Бугарија - ПРАЌАМ ПРЕКУ КАРГО ЕКСПРЕС ИЛИ БРЗА ПРАТКА СЕКОЈ ДЕН ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА. 077-735-790 070-607-455

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

INKUBATORI I OPREMA-DIGITALNI MERNI INSTRUMENTI I VLAGOMERI
Потврден огласувач
070-607-455 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

PARKING KAMERA SO 4.3inc MONITOR0R-RETROVIZOR ZA PARKIRANJE

2500 МКД

SONAR ZA LOVENJE RIBA SO RAZNI FUNKCII WI-FI BEZICEN

6800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам