1 / 2
Термални принтери Епсон
9.300 МКД
Цената е фиксна
27.12.2018 08:34

Битола / Битола

Се продаваат термални принтери Епсон ТМ 88 V
и Bixolon

Категорија: Компјутери / ПОС уреди

Се продава од:

Никола
Потврден огласувач
076462736
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам