1 / 1
plac za kuka 430m2 vo nova naselba pod socijalnata zgrada
22.000 €
Цената не е фиксна
15.03.2022 14:06

Кичево

Квадратура:

430 m²

Тип на земјиште:

Градежно

placot se naoga vo gorica vo novata naselba pod socijalnata zgrada ima 430m2 so kompletna dokumentacija za gradenje i temeli 12.5m x 9.2m CENA PO DOGOVOR informacii na
TEL:070 223 253

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

kicevo
Потврден огласувач
072232220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам