1 / 3
QUADRO(TOSHIBA) 72cm. 3000den
2.800 МКД
18.01.2022 17:17

Кичево

Марка:

Останато

Производ:

CRT - Класични

Големина:

68 cm (27 inch)

Ramen ekran
ne otvoran
scart
Audio/video +resiver

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071904047
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам