1 / 7
Noz (нож)
500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.07.2022 12:29

Аеродром / Скопје

Se prodavaat mali nozinija(нож-ножиња).
Cena 500 den.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078302254
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам