1 / 11
Apple iPad Air WiFi 4G 16 GB
1 €
31.07.2022 12:35

Тетово / Тетово

Марка:

Apple

Големина на екранот:

7" инчи

-iPad Air SpaceGray 16GB
-Wifi +4G
-Donesen od CH🇨🇭🇨🇭, malku koristen kako nov!!!
https://www.instagram.com/mobika_mk/
!!!bez zamena!!!

https://www.instagram.com/te.bika/

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Lundrim
Потврден огласувач
+38970850855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам