Logo

Stan se prodava

Број на оглас: 3124696 | Објавен на: 08.12.2019, 20:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 35 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2014

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Адреса: Naselba Raca

Цена: 30.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


SE prodava nov opremen stan vo Ohrid,naselba Raca, 35 kvadrati. Info na 077544517 ili na viber.Moze i bez stvari so korekcija na cena.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач