1 / 2
Prodavam peralna Candy
1 €
11.01.2023 09:56

Кисела Вода / Скопје

Prodavam delovi za peralna Candy CNE 89 T so pregoren programator. Drugoto se si funkcionira

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
075363139
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам