1 / 10
Skoda oktavia 4x4 tdi.
9 €
Цената не е фиксна
20.10.2020 21:08

Пехчево / Берово

Марка:

Skoda

Модел:

Octavia

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2019

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Oktavija 4x4 1.9tdi 77kw, vo odlucna sostojba, so 4 novi m+s gumi, koza, webasto, komandi na volan, klimatronik i uste mnogu oprema. Sega smeneto ulje i site filtri. Dva originalni kluca so dalecinsko. Registirana do 11.2020 godina. Informacii na 071 381 741 Vanco.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

VLATKO
pehcevo
Потврден огласувач
075 375 375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам