1 / 6
Ford Sierra
3.200 €
04.07.2022 10:55

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

Sierra

Година:

1984

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2018

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prodavam ford sierra 1.6 75 ks godina 1985 pominati 142000 km. Fordot e vo fabricna sostojba ne udiran ne farban korozija nemat nikade. Vo dobra sostojba. Plin so A-test.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Florim
Потврден огласувач
070382379
Испрати Е-маил до огласувачот

opel astra 1.7 d

0 €

Landrover freelander

2100 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам