1 / 6
Alfa Romeo 156
2.200 €
Цената не е фиксна
24.02.2019 19:24

Градско / Велес

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 156

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2019

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Alfa Romeo 156 JTD 2002 Godina.
Odlicno socuvana i odrzavana.
Od oprema poseduva:
elektrika na prozori
dvozonska klima(raboti perfektno)
elektrika na retrovizori
abs
podesuvanja na sedista
Ksenon svetla
Nov akomulator
Mozna e zamena so doplata.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stojance
Потврден огласувач
072215541
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам