1 / 5
Bravarski uslug
300 МКД
30.12.2018 16:00

Ѓорче Петров / Скопје

Izrabotka i prerabotka na sve od zelezo izrabotuvam tendi nastresnici vrati stalazi skali i drugi elementi od zelezo moze i po vasa slika i sve izraboteno go nosam i montiram vo vasiot prostor ili plac

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

GORAN
Потврден огласувач
070234333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам