1 / 5
Mercedes e220cdi per pjes za delovi
11 €
17.09.2022 12:38

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2019

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Per pjes za delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Valmir
Потврден огласувач
071220082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам