1 / 1
Часови по гитара и пеење
250 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.12.2018 21:40

Кисела Вода / Скопје

Професионален музичар Васко Џива држи часови по гитара и пеење. Часови во вашиот дом.
Контакт: 077 820-984

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Часови по музика / пеење

Се продава од:

Ведрана
Потврден огласувач
38970205022
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам