Logo

BANDASI ZA AUDI A4 A5 A6 A8 DIM 235/40/R18 LETNI

Број на оглас: 3128561 | Објавен на: 08.06.2019, 23:13
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 550 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAT BANDASI SO GUMI ZA AUDI A4 A5 A6 A8 DIMENIZA 235/40/R18 - 7.5JX18H2 5X112 SO GUMI PIRELI P ZERO BANDASITE BEZ OSTETUVANJA DONESENI OD SVAJCARIA

Огласи од: SWISS AUTO

SWISS AUTO

CEGRANE
Гостивар

Станете Премиум член

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Argjend

Потврден огласувач