1 / 3
Masina za automatsko secenje i cepanje drva
3.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.01.2021 09:36

Кавадарци / Кавадарци

Se prodava palax600 combi na cardanski pogon uvezeno od svajcarija za povece informaciji pisete na e-mail misirliovski@msn.com

Категорија: Останато

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
072560804
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам