1 / 2
**** FREESTYLE SKII STOCKLI ****
70 €
Цената е фиксна
02.11.2022 19:14

Битола / Битола

Prodavam dobro zacuvani Freestyle skii STOCKLI.
Visnina 168cm
POSLEDNA CENA 60€

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Оглас
Потврден огласувач
076258226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам