1 / 3
Prikolka germanska
900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.01.2019 13:00

Гевгелија / Гевгелија

Germanska prikolka vo odlična sostojba so ispravna dokumentacija nosivost 1400kg

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Rizo
Потврден огласувач
078320841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам