1 / 12
Shitet Shtepi
95.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.02.2023 13:05

Тетово / Тетово

Број на соби:

2

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2011

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Von Vardarska broj 3

Ka mundesi edhe per ndrrim me banes + pagese tuajen
Shtepia eshte me dokumente te rregulluara ! Per me shum informata 070837620

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Gazi
Потврден огласувач
070837620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам