Logo

Novi kopcinja za prozori za Golf,Passat,Tiguan,Touran,Jetta

Број на оглас: 3130538 | Објавен на: 18.09.2019, 21:34
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf,Passat,Touran,Jetta

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Novi kopcinja za prozori za Golf,Passat,Tiguan,Touran,Jetta 2004-2012
Cena 1000 denari

Огласи од: VWGroup

VWGroup

Кочани
Кочани

Станете Премиум член

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  VWGroup

Потврден огласувач