1 / 2
Maticna Ploca Intel S5000VCL Dual Socket Xeon
3.500 МКД
17.08.2022 22:46

Скопје Центар / Скопје

***** kontakt na VIBER *****

Intel S5000VCL Dual Socket 771 XEON Extended ATX Server Motherboard
2x Xeon 5130
16GB RAM


***** kontakt na VIBER *****

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Матични плочи

Се продава од:

Reklama5
Потврден огласувач
076969312
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам