1 / 12
PROTOCNA CESMA BOJLER 3 KW
1.200 МКД
26.04.2022 00:46

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVI PROTOCNI CESMI - BOJLER
SO JACINA OD 3KW SO DIGITALEN DISPLEJ ZA MONTIRANJE NA ZID I NA UMIVALNIK, CENA 1200 DEN.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Се продава од:

Yamaha
Потврден огласувач
075 248 405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам