1 / 3
Прод. ЛЕГАЛИЗИРАНИ М А Г А Ц И Н И до Инд.ПАТ
2 МКД
17.10.2020 07:11

Битола / Битола

Квадратура:

333 m²

ЛЕГАЛИЗИРАНИ МАГАЦИНИ И ДВОР
1 МАГАЦИН 87 м2
2 МАГАЦИН 54 м2
ДВОР 181 м2
СО ВОДА ,ОДВОД стујата е на 2 м од објектот во другата парцела
ПРЕНОС ОДМА
МОЖИ И СМЕНА ЗА СТАН со ваша доплата

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070960940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам