1 / 3
Delovi IVECO STRALIS 450 / 2010
1 €
17.01.2019 13:00

Виница / Виница

Delovi za Iveco Stralis 450.. 2010 godina..Kamionot e vo odlicna sostojba..udaren e od levata strana...motorot e zdrav..
Prodava se i na delovi i komplet..
Br za kontakt :077 650 267

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

SIG-TRANS
Потврден огласувач
078440580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам