1 / 12
VODOINSTALATER
1 €
26.02.2023 19:38

Кисела Вода / Скопје

Vodoinstalter vi nudi sekoj vid na montaza na vodovodna mreza vnatresen vodovod i nadvoresen,montirajne sanitarija,odvod, oklonuvajne na defekti i se drugo okolu vodovo.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Санитарии водовод клима парно

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076 293 609
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам