1 / 6
Sportski moderen saat casovnik CURREN 8187 so kozeno remce
850 МКД
Цената е фиксна
25.07.2022 15:15

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

НОВ ПО НАЈНИСКА ЦЕНА - CURREN со оригинален јапонски механизам, сиво кожено ремче и декоративни помошни бројчаници.
Модел 8187.
Водоотпорен за секојдневна употреба - прскање вода, миење раце, дожд и слично.

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам