1 / 5
Skali mali golemi
1.200 МКД
09.03.2019 10:45

Гази Баба / Скопје

Skalite se pojacani i camovi od metaripol 1200 den od dvametra 1500 den 072259550 borce

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

boece
Потврден огласувач
078519478
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам