1 / 2
MACKIE CONTROLL (Mackie controler)
250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.06.2022 13:06

Куманово / Куманово

ПРОДАВАМ НАЈДОБРИОТ КОНТРОЕР НА СВЕТОТ,,MACKIE CINTROLER,, ВО ПЕРЕФЕКТНА СОСТОЈБА МНОГУ МАЛКУ РАБОТЕН ВО НЕПУШАЧКО ДОМАШНО СТУДИО. КОНТРОЛЕРОТ ГО КОНТРОЛИРА ,,CUBASE,, КОМПЛЕТНО СЕ ШТО МОЖЕ ДА СЕ КОНТРОЛИРА СО МАУС КАКО НА ПРИМЕР ВОЛУМЕН,ПАНОРАМИ,СИТЕ ДАФ ПРОГРАМИ,ЕФЕКТИ СИТЕ ПОТЕНЦИОМЕТРИ СЕ МОТОРИЗИРАНИ И МЕМОРИРА СЕ ШТО КЕ СМЕНИТЕ.МОЖЕ ДА КОНТРОЛИРА БЕЗКОНЕЧНО ТРАКИ.ИНЗВОНРЕДНА АЛАТКА ЗА ВО СТУДИО КОЈ САКА ДА ИМА ОСЕТ НА МИКСЕРОТ И ДА НЕ УБОТРЕБУВА ТОЛКУ МНОГУ МАУС.КОНТРОЛЕРОТ САМО СЕ ПОВРЗУВА СО MIDI КАБЛИ И САМИОТ ГО ПРЕПОЗНАВА CUBASE.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Се продава / Можна е замена од:

Igor
Потврден огласувач
070671815
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам