1 / 4
Merida
450 €
05.01.2019 19:01

Охрид / Охрид

Se prodava velosiped Merida Speeder 200, godina na proizvodstvo 2018, vo odlichna sostojba kako od prodavnica

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Veliche
Потврден огласувач
072241366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам