1 / 1
Prodavam plac vo Brazda
30 €
21.09.2022 08:49

Карпош / Скопје

Квадратура:

6150 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam golem plac na 10 kilometri od
cenar vo blizina na selo Brazda.placot se naodja na katastarska parcela broj 445

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070360349
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам