1 / 9
mercedes sprinter 313 so klima
10.999 €
Цената не е фиксна
04.05.2022 09:07

Тетово / Тетово

mercedes sprinter 313 tovarno nov uvoz od germania so klima dobri gumi servisirano so servisna kniska 185000 km registrirano do 12mesec 2019

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

zimer
Потврден огласувач
071357600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам