1 / 4
se prodava kompiuter vo perfektna sostojba
7.000 МКД
Цената е фиксна
06.01.2019 15:03

Кичево

Xaрд диск HDD:

> 2 TB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

SSD

se prodava kompijuter vo odlicna sostojba ne mnogu koristen so tastatura i glusec

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
070442051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам