1 / 10
bmw e 46 318 i
2.700 €
14.01.2019 11:55

Берово / Берово

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

1999

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2019

Сила на моторот:

115 kw / 156 ks

Комплетно сервисирано со клима супер работи, 4 нови гуми , сменет филтер за бензин , уље сменето пред 2.000 километри,андроид радио ,навлаки шиени по мера,сменета цела предница , заштитена со колобит кароаеријата пред зимето, 4 лед светла . Реална километража каде сакате проверете ја .

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070390408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам