1 / 12
prodavam citroen hsara pikaso hdi 2.0
1.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.04.2022 10:49

Неготино / Неготино

Марка:

Citroen

Модел:

Xsara Picasso

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Poradi kupena nova kola se prodavam citroen hsara pikaso hdi 2.0 ful oprema aluminiumski bandazi redovno servisirana i detalen servis napravena vredi da se vidi i proba tel za informacii 075742380 ima mesto za dogovor moze i zamena.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

angel
Потврден огласувач
075784076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам