1 / 2
Behringer EuroLive s1800 S Subwoofer 700W
300 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.04.2021 04:15

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Se Prodava orginalni germanski bass binovi so snaga od 700W-par Ganc Novi
Karakteristicno i dobra osobina e toa sto davat isklucitelno cist ton i se mnogu dostapni za transport

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Разгласи

Се продава од:

Ljupco Hi-Fi*Meta-Audio
Потврден огласувач
070208303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам