1 / 8
VW GOLF 4 1.9TDI 116KS 4 MONO NA DELOVI
1 €
02.10.2019 08:20

Гевгелија / Гевгелија

VW GOLF 4 1.9TDI 116KS 4 MONO NA DELOVI SE STO VI TREBA DO POSLEDEN STRAF .071251484

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

WWW
Потврден огласувач
071251484
Испрати Е-маил до огласувачот

PASSAT 2.5TDI SE STO VI TREBA

66 €

OPEL ASTRA h 1.7CDTI 2007G

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам