1 / 6
König прибор 84 парчиња
12.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.04.2022 21:48

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нов, неотворен ексклузивен сет прибор за јадење од австрискиот бренд König составен од 84 парчиња изработени од нерѓосувсчки челик. 12 лажици, 12 вилушки, 12 ножеви, 12 лажички за кафе, 12 лажички за чај, 12 мали вилушки и 12 парчиња различен прибор за сервирање. Сетот е естетски спакуван во специјален куфер од махагоново дрво. Одличен за подарок.

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Есцајг/Росфрај/Тефлон

Се продава од:

Pane
Потврден огласувач
078274785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам