Logo

Profesionalna oprema za kujni. Kontejneri za testo

Број на оглас: 3135285 | Објавен на: 06.05.2020, 21:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 769 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Професионални контејнери наменети за ферментација на тесто. Изработени од висококвалитетен материја и по сите ХАСАП стандарди. Наменета за сериозни пекари. Заштеда на простор со тоа што се складираат еден преку друг.

Димензија: 655x455x86/153mm

За повеќе информации погледнете ја нашата Facebook страна. https://www.facebook.com/pg/Forward-Concept-207189246869370/photos/?ref=page_internal
Емаил: forvard.koncept@yahoo.com
Телефон: 078-444-868

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Форвард Концепт ДООЕЛ

Потврден огласувач