Logo

Profesionalna oprema za kujni. Inoks resetka za ladenje

Број на оглас: 3135291 | Објавен на: 07.05.2020, 07:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 890 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Професионална инокс решетка по ХАСАП стандарди. Наменета за сите видови на ресторани и пекари особено погодна за ладење на бели пецива или на место откако е приготвено. Неопходен дел на секоја професионална кујна.

Димензија: 475x270x20mm

За повеќе информации погледнете ја нашата Facebook страна. https://www.facebook.com/pg/Forward-Concept-207189246869370/photos/?ref=page_internal
Емаил: forvard.koncept@yahoo.com
Телефон: 078-444-868

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Форвард Концепт ДООЕЛ

Потврден огласувач