1 / 12
Se prodavaat nivi vo Demir Hisar/Strugovo
1 €
Цената не е фиксна
15.01.2019 00:10

Демир Хисар

Квадратура:

30628 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Strugovski atar se prodavaat nivi i placevi, Za poveke informacii
Dzvonete na
076711833
076711833
076711833

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

IGOR
Потврден огласувач
076711833
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам