1 / 7
DAF 105.460
1 €
12.03.2019 17:55

Виница / Виница

DAF 105.460
Proizveden 10.10.2008
Kamionot e vo besprekorna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070823123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам